Když se začaly rozšiřovat počítače, mí spolužáci na nich obvykle hráli nějaké hry a když se mezi nás vplížil internet, frčely různé chatovací místnosti. Ale já jsem se místo toho celým srdcem zamilovala do clipartů (takových docela divných obrázků) ve Wordu a taky do Powerpointu, ve kterém jsem se pokoušela dělat různé animace.

Jakmile pak vznikl editor pro stříhání videa Movie Maker, byla to moje další velká láska, ve kterém jsem se pokoušela stříhat leccos.

Později jsem na to všechno na nějakou dobu zapomněla a přestala jsem zkoušet vytvářet různé pohyblivé obrázky. Začala jsem žít normální život, který už ale nebyl tak barevný.

Až v poslední době jsem se opět vrátila do tajemného, úžasného a dobrodružného světa videí, kde je všechno možné. Objevila jsem, kam se obrázky a videa od té doby obrovsky posunuly a opět mě to vtáhlo do hry. Zase se ve mně probudila stará touha tvořit zajímavé věci, vymýšlet příběhy a kombinovat různé záběry.

A tak vznikla tajemná videa. A pokud se taky chcete nechat vtáhnout do hry, neváhejte mě kontaktovat, něco spolu třeba vymyslíme 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Nejnovější komentáře