Podmínky provizní odměny za doporučení kurzu Pohyblivé obrázky

1. VÝŠE ODMĚNY

Provize za uskutečněný prodej je 30% z aktuální ceny. O případných slevách nebo zdražení v průběhu roku vás budu předem informovat - případně také záleží na domluvě.

2. CENA KURZU

Od 28.10. do 18.11. je kurz za zaváděcí cenu 556 Kč, od 19.11 je kurz za 794 Kč. Do budoucna nelze vyloučit zdražení, to záleží na vašich ohlasech a dojmech.

3. PODOBA KURZU

Kurz bude nastavený jako evergreen (bude ho možné zakoupit kdykoli během roku), můžete ho tedy propagovat podle vašeho individuálního plánu.

4. ZPŮSOB SPOLUPRÁCE

Pro zjištění, kdo přivedl kolik klientů používám systém Smartemailing, nejedná se o affiliate systém, jde o e-mailingový nástroj a nastavení je následující: Každému partnerovi založím jeho vlastní prodejní stránku s jeho unikátní URL adresou a založím pro něj ve svém Smartemailingu jeho vlastní seznam, to znamená, že bude hned jasné, kolik přivedl zákazníků.

Jaké jsou pro vás výhody v takovémto systému?

Tento systém je 100%, protože se nesledují cookies zákazníka, které jsou nespolehlivé ohledně reportování jeho aktivity, ale jasně a přímočaře se započítá jeho nákup do vašeho seznamu.

Jaké jsou pro vás nevýhody v takovémto systému?

Bohužel u sebe neuvidíte počet přivedených kontaktů, to znamená, že celý proces stojí na naší vzájemné důvěře. Samozřejmě vám na vyžádání počet kdykoli sdělím i mimo čas výplaty. Každopádně chci říct, že je pro mě důležité férové jednání a nemám potřebu vaše čísla jakkoli zkreslovat, vážím si vaší práce a propagace mého kurzu.

Do budoucna nelze vyloučit, že bych přešla na specializovaný affiliate systém, kde budete mít svůj vlastní účet a přehled.

5. VÝPLATA

Výplata by probíhala jednou měsíčně nebo dle domluvy a to tak, že vám zašlu informaci (screen), kolik lidí přibylo ve vašem seznamu a následně mi vystavíte fakturu, kterou vám proplatím. Je tedy nutné, abyste měli IČO.

6. ZA JAKÝCH OKOLNOSTÍ MÁ PRO VÁS SPOLUPRÁCE SMYSL?

Domnívám se, že spolupráce má pro vás smysl tehdy, když už máte vybudouvanou nějakou komunitu (nebo ji plánujete vybudovat), která má potřebu se naučit technické věci okolo gifů a videí apod. Tedy pokud se věnujete hubnutí, vaše komunita nemusí mít zájem o kurz na intro do videa a vaše nabídka by se nemusela potkat se zájmem.